Důležité

Dne 19. 4. nebude počítačový kroužek.

Třídní schůzky - 21. 4. 2022

Individuální konzultace budou probíhat mezi 15.00 a 17.hodinou.

Těšíme se na Vás!

Informace k ZÁPISU K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ V MATEŘSKÉ ŠKOLE na školní rok 2022 – 2023 najdete na hlavní stránce v aktualitách

Veletrh dětského čtení v Liberci

Na veletrh se společně vydáme dne 2. 6. 2022 autobusem, od dětí žádné peníze nevybíráme. Autobus hradí organizátor.

S sebou: svačinu, pití, vhodné oblečení, kapesné.

Možnost zakoupení dětských knih.

Školní výlet - 24. 5. 2022

Kunětická hora + Perníková chaloupka Ráby

Více informací děti dostanou ve škole.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.