Důležité

Třídní schůzky - 21. 4. 2022

Individuální konzultace budou probíhat mezi 15.00 a 17.hodinou.

Těšíme se na Vás!

Na základě zákona LEX Ukrajina proběhne dne 23. 6. 2022 mimořádný zápis pro ukrajinské děti do Základní školy i Mateřské školy.

Zápis bude probíhat od 13.00 - 16.00hodin v budově školy - Chuchelna 50, Semily 513 01.

Informace k ZÁPISU K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ V MATEŘSKÉ ŠKOLE na školní rok 2022 – 2023 najdete na hlavní stránce v aktualitách

Jídelní lístek naleznete v kategorii "Školní jídelna"

Veletrh dětského čtení v Liberci

Na veletrh se společně vydáme dne 2. 6. 2022 autobusem, od dětí žádné peníze nevybíráme. Autobus hradí organizátor.

S sebou: svačinu, pití, vhodné oblečení, kapesné.

Možnost zakoupení dětských knih.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.