Výchovně vzdělávací koncert

Dne 19. 11. 2021 navštívil naší školu pan Jindřich Kaulfers, který nám zahrál na kytaru a děti z MŠ i ZŠ aktivně zapojil do svého vystoupení.

Jindřich Kaulfers je absolvent Státní konzervatoře v Teplicích a mnoha mistrovských kurzů předních evropských kytaristů (Pavel Steidel – Holandsko, Thomas Offermann, Jens Wagner– SRN,  Alexandr Swette – Rakousko, Gordon Croskey, Brian Wright– Velká Británie). Často je zván ke spolupráci s nejrůznějšími komorními soubory i sólisty. Jeho sólový repertoár zahrnuje jak díla starých mistrů, tak značný potenciál soudobého hudebního odkazu. Kromě souboru Guitar Arte Trio působí v několika dalších  ansámblech (Komorní Duo s klarinetistou Alexandrem Fesjukem, s kytaristou Ivanem Šoltysem a flétnistkou Lucií Čisteckou – Trio Con Flauto). Jindřich Kaulfers hraje na mistrovské nástroje Roberta Schneidera a Jana Schneidera.