Informace Tady nic není :-(

Čteme s rodiči

V závěru dubna k nám do školy zavítala vzácná návštěva - manželé Vavříkovi z Nadačního fondu LEPŠÍ ŽIVOT a Ing. Andrea Kroupová, ředitelka Nadace PRECIOSA, kteří nám přivezli mnoho krásných knih a také nejedno překvapení. Ptáte se: Proč právě knihy? Protože jsme se v letošním roce zapojili do čtenářské aktivity na podporu čtenářství pod názvem ČTEME S RODIČI. Naším úkolem bylo během několika týdnů přečíst všechny zapůjčené knihy a zapsat si je do svých čtenářských deníků. Manželé Vavříkovi s sebou přivezli také tubu - zajímavý hudební nástroj, který jsme si mohli vyzkoušet! A dostali jsme i křišťálový poklad z PRECIOSY. To se to bude tvořit!

Jako největší odměnou byla pro děti kniha, kterou každý dostal jako vzpomínku na čtení s rodiči.